Naujienlaiškio prenumerata

Veido grožis

Veido ir galvos masažas Veido masažai gali sulėtinti veido odos senėjimą, kuris savo ruožtu kartais net gali turėti įtakos veido raumenų atrofijai. Paprastomis, natūraliomis priemonėmis įmanoma sulėtinti pirmalaikius veido odos senėjimo procesus ir iš dalies atkurti odą, kuriai buvo pakenkta. Šie masažai reikalingi ir jaunai odai, kuri dar geba pati atsinaujinti. Masažas pagerina kraujotaką, suteikia veidui skaistumo.

Masažo tikslas nėra lenktynės su biologiniu laikrodžiu, nes neįmanoma pašalinti visų veido raukšlių. Tačiau po reguliarių masažų veido odos būklė ženkliai pagerėja. Vieni žmonės nuolankiai susitaiko su odos senėjimu, o kiti elgiasi išmintingai ir stengiasi šį procesą sulėtinti. Kosmetikos priemonių efektas mažinant gilias raukšles akivaizdus tik tam tikrą laiką, o tikrai gerų odos priežiūros rezultatų galima tikėtis ne tik naudojant kremus, bet ir propaguojant reguliarų veido masažą.

Galvos plaukuotosios dalies oda yra stangri, tačiau paslanki. Joje gausu riebalinių ir prakaito liaukų. Masažuojant galvą pagerinama kraujo ir limfos apytaka. Taip yra gerinama audinių mityba, valomi liaukų nutekamieji kanalėliai, šalinamos suragėjusios plokštelės, malšinamas ir visiškai likviduojamas galvos skausmas, gerinama atmintis, mažinamas plaukų slinkimas ir nuovargis. Ir tai dar ne viskas... Masažas atpalaiduoja, suteikia malonių pojūčių, gerina savijautą ir nuotaiką, ramina ir džiugina.

Galvos ir veido masažas nerekomenduojamas sergant odos, nagų, plaukuotosios galvos dalies grybelinėmis ligomis, infekcinėmis ar nežinomos kilmės ligomis, esant pūliniams procesams, alergijoms, išbėrimams.

Masažas atliekamas naudojant prabangų šiltą sojų ir kviečių daigų aliejų. 100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuotas sojų ir kviečių daigų aliejus turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus,  pasižymi priešuždegiminiu poveikiu,  regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Galvos ir veido masažas atliekamas moterims ir vyrams.

Masažo metu masažuojama galva, veidas, kaklas, pečių juosta. Ypatingai didelė nauda šį masažą prijungti prie viso kūno masažo.

Masažo kaina - 35 Eur, trukmė - 1 val.

Masažo laiką būtinai užsisakykite iš anksto paskambinę telefonu
8 678 55 111.
Skambinkite darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

Masažo seansų metu į skambučius neatsiliepiame, bet į praleistus skambučius perskambiname.
Galima siųsti trumpąją SMS žinutę.

TIK PROFESIONALŪS MASAŽAI! JOKIOS EROTIKOS!
Veido masažas – treniruotė Labai dažnai gėrimės, grožimės ir džiaugiamės treniruotais ir išpuoselėtais kūnais. Tikrai, ištreniruotas kūnas labai gražu ir matant tobulas kūno linijas supranti, kad laikas praleistas sportuojant, valios pastangos ir ryžtas sportuoti buvo vaisingi. Dažnai taip manome apie kūno treniruotes, bet pamirštame, kad veidą irgi reikia treniruoti, nes tik tuomet juo galėsime gėrėtis ir džiaugtis. Kūno masažas – kūno treniruotė, o veido masažas – veido treniruotė.

Sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, o veide viskas parašyta. Jei žmogus būna nuvargęs po dienos darbų, streso ar kitų sukrėtimų, labiausiai visa tai matosi veide: patamsėję paakiai, papilkėjusi, tonusą praradusi veido oda, išryškėjusios raukšlės. Tam, kad tai ištaisytume, turime reguliariai savimi rūpintis, save mylėti ir lepinti.

Raukšlių, ko gero, neišvengsime, bet kasdiene veido priežiūra galima stabdyti jų atsiradimą. Veido masažas – treniruotė ir sureguliuota mityba stabdo senėjimo procesus. Darant veido mankštą galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų! Galima atjaunėti net 10 metų, jei tai daroma sistemingai ir tiksliai.

Veido masažas – treniruotė - tai speciali technika plonajam veido raumenynui stiprinti specialiais tonizavimo judesiais. Visų pirma, tai – darbas su kliento sąmone ir pagalba formuojant pagrindinius odos atjauninimo principus. Modeliuojanti technika turi 4 poveikio lygius: taškinį masažą, raumenų fiksaciją antkaulio anatominiuose taškuose, taip pat išėjimo taške ant raumenų arterijos. Tikslinė miostimuliacija, kuri atliekama spaudžiant veido raumenis. Lokali masažo technika, veido limfodrenažas paskutinėje procedūros dalyje. Automatinė „veido laikysena“ – veido patempimo technika, leidžianti klientui savarankiškai palaikyti veido raumenų tonusą, tiksliai ir skrupulingai treniruojant veido raumenis. Mokyti klientą kontroliuoti raumenų susitraukimą ir atpalaidavimą. Didelį vaidmenį atlieka darbas su kliento sąmone, kad pastarasis išmoktų pagrindinių saugaus darbo su savimi principų: kasdienės mimikos gestikuliacijos bei veido mimikos savikontrolės.
Mimikos raumenynas, kuris formuoja veido išraišką, grupuojasi aplink akis, antakius, lūpas, nosį, kaktą. Nuo jo tonuso, jėgos ir elastingumo numatytame lygmenyje priklauso, kaip atrodo veidas: mimikos raumenų susitraukimas ir atsipalaidavimas sudaro linksmą, nerūpestingą, liūdną ar niūrią veido išraišką. Atliekant tam tikrus pratimus, raumenys įgauna reaktyvumo, tonuso ir jėgos, todėl sumažėja raukšlių, veido oda tampa elastingesnė. Sistemingai atliekant pratimus, treniruojant tam tikras raumenų grupes, galima pakeisti veido formą. Sustingusi veido išraiška neišsaugo odos elastingumo, dėl tam tikrų grimasų, kaktos raukšlėjimosi anksti atsiranda raukšlių veide.
Profilaktikai ir kovai su raukšlėmis atliekami specifiniai pratimai mimikos raumenims tonizuoti. Gimnastikos pratimai, naudojami atskiroms veido sritims, gerina raumenų mitybą ir veido odos būklę, didina elastingumą. Kad išlaikytume gerą veido formą, turime kasdien mankštinti raumenis ir, kas labai svarbu, išmokti kontroliuoti raumenų susitraukimą ir atpalaidavimą.

Veido masažas – treniruotė atliekamas naudojant prabangų šiltą sojų ir kviečių daigų aliejų. 100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuotas sojų ir kviečių daigų aliejus turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus,  pasižymi priešuždegiminiu poveikiu,  regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Veido masažas – treniruotė atliekamas moterims ir vyrams.

Masažo – treniruotės metu masažuojama galva, veidas, kaklas, pečių juosta.

Masažo kaina - 35 Eur, trukmė - 1 val.

Masažo laiką būtinai užsisakykite iš anksto paskambinę telefonu
8 678 55 111.
Skambinkite darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

Masažo seansų metu į skambučius neatsiliepiame, bet į praleistus skambučius perskambiname.
Galima siųsti trumpąją SMS žinutę.

TIK PROFESIONALŪS MASAŽAI! JOKIOS EROTIKOS!
Prabangi veido odos puoselėjimo procedūra Tai 1,5 val. trukmės veido odos puoselėjimo procedūra: veido odos valymas, masažas, drėkinimas, maitinimas, kontrastinis šildymas ir šaldymas. Veido, galvos, pečių juostos masažas.

Procedūra atliekama naudojant prabangų šiltą sojų ir kviečių daigų aliejų ir veido serumus.

100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuotas sojų ir kviečių daigų aliejus turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus,  pasižymi priešuždegiminiu poveikiu,  regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Veido serumuose biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija yra net iki 10 kartų didesnė nei kremuose. Naudojant veido serumus užtikrinamas efektyviausias ir itin greitas poveikis odai. Serumų tekstūra sukurta taip, kad pasiektų ir aktyviomis sudėtinėmis dalimis pamaitintų kuo gilesnius odos sluoksnius (net iki 165 mikrometrų). Jie ypač greitai įsigeria į odą, nepalieka riebių pėdsakų ir suteikia efektą, matomą iškart. Taip yra todėl, kad serumo poveikis viduje toks stiprus, jog tuo pačiu metu pasireiškia ir išorėje.
Visgi serumo esmė – ne tik gilus įsiskverbimas ir efektyvus poveikis. Gyva jo tekstūra suteikia žmogui ir gyvų jutiminių pojūčių. Tekstūros transformavimasis jaučiamas pirštų galiukais, o kai kurie pojūčiai gali būti išties paradoksalūs – šilumą keičia gaiva, odos tempimą lydi atsipalaidavimas, įtampą – palaima, ir taip toliau.

Veido procedūra – masažas atliekamas moterims ir vyrams.

Procedūros – masažo kaina - 49 Eur, trukmė - pusantros valandos.

Procedūros – masažo laiką būtinai užsisakykite iš anksto paskambinę telefonu 8 678 55 111.
Skambinkite darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

Masažo seansų metu į skambučius neatsiliepiame, bet į praleistus skambučius perskambiname.
Galima siųsti trumpąją SMS žinutę.

TIK PROFESIONALŪS MASAŽAI! JOKIOS EROTIKOS!
“Kur sveikatos nėra,
                    ten ir laimės nerasi"(Liaudies išmintis)