Naujienlaiškio prenumerata

Masažo dovanų kuponai

Dovanėlė – tai masažo paslaugų, rankų darbo, dovanų kuponas su gražiu ir nuoširdžiu sveikinimo tekstu. Miela ir graži dovanėlė pradžiuginsianti mylimą ir artimą žmogų, draugą, bičiulį, bendradarbį ...

Dovanėle būtina pasinaudoti per 3 mėnesius, į pinigus iškeisti negalima.
Mažiausia dovanėlės kaina – 20 Eur.

Dovanėlę užsisakyti galima telefonu 8 678 55 111 ir sutartu laiku ją įsigysite masažo kabinete arba susitarus, ji Jums bus pristatyta į namus, darbovietę ar išsiųsta paštu. Jūsų pageidavimu dovanėlę galime išsiųsti tiesiai jos gavėjui.

"Pasveikinkim vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva."..

GREITAS DOVANĖLĖS PIRKIMAS INTERNETU

Paspauskite žemiau esančią nuorodą PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ INTERNETU, užpildykite dovanėlės pirkimo lentelę, sumokėkite internetu ir į pirkimo lentelėje nurodytą el. pašto dėžutę gausite užpildytą dovanėlę, kurią beliks tik atspausdinti įprastu spausdintuvu ant balto ar spalvoto popieriaus, perrišti kaspinėliu arba kitaip papuošti ir padovanoti. O galima ir dar paprasčiau – tiesiog el. paštu persiųsti dovanėlę žmogui, kurį sveikinate. Tik nepamirškite el. laiške įrašyti savo sveikinimo žodžių, palinkėjimų, minčių ir t.t. 

Internetu pirktos dovanėlės pavyzdys

Pirkti dovanų kuponą internetu

SVARBU! Jūs dovanojate masažo paslaugų dovanų kuponą ir norimą apsilankymų masažo kabinete skaičių, o konkretų, labiausiai tinkantį ir patinkantį masažą išsirenka dovanėlės gavėjas. PUIKI DOVANA SU PASIRINKIMO LAISVE!

“Kur sveikatos nėra,
                    ten ir laimės nerasi"(Liaudies išmintis)